fbpx

POZNAJ adbrainiacs

Nowoczesne rozwiązania reklamowe gwarantują, że Twój biznes nabierze rozpędu, zaczniesz zarabiać więcej i wyprzedzisz konkurencję!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją performance wyspecjalizowaną w reklamie online. Pomagamy właścicielom sklepów internetowych wejść z poziomu kilkudziesięciu na kilkaset tysięcy złotych miesięcznie w ciągu kilku miesięcy.

Korzystamy z przetestowanych rozwiązań i nowoczesnych strategii marketingowych dzięki czemu z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 1000 skutecznych kampanii dla klientów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, Malezji, USA, Kanady czy Australii.

Nasze działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co umożliwia generowanie rezultatów kilkukrotnie przewyższających inwestycję w reklamy.
Skontaktuj się z nami i sprawdź czy Twój sklep jest gotowy na dynamiczne wzrosty.

Bartłomiej Garbiec

Ekspert Marketingu Sklepów Internetowych

Jestem zafascynowany wynikami jakie daje marketing internetowy oraz działania w social mediach, które diametralnie zmieniły zasady biznesu i oblicze e-commerce. 

Specjalizuję się w projektowaniu lejków sprzedażowych, płatnych reklamach na Facebooku oraz automatyzacji marketingowej. Interesuje mnie również szeroko pojęta psychologia sprzedaży i marketingu.

Pracuję z klientami m.in. z branży modowej, odzieżowej czy zdrowia i urody. W przeciągu zaledwie dwóch lat rozwinąłem kilka sklepów online, które przekroczyły milionowe obroty.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę u najlepszych specjalistów z branży. Prowadzę również warsztaty, webinary, kursy online oraz własny podcast „Sekrety Ecommerce”, gdzie zdradzam jak skutecznie rozkręcić swój sklep internetowy.

Paweł Sierpowski

Ekspert Marketingu Sklepów Internetowych

Specjalizuję się w strategii biznesowej, pracy na rynkach zagranicznych oraz w niuansach reklamy na Facebooku i Instagramie. Pracuję też z Google Ads i reklamami na Tik Toku.

Dzięki wiedzy zdobytej na zagranicznych uczelniach, mentoringach u najlepszych światowych specjalistów oraz własnym doświadczeniu w pracy z ecommerce, pomagam właścicielom sklepów internetowych sprzedawać więcej i realizować skuteczne działania marketingowe.

W przeciągu kilku lat rozwinąłem sklepy internetowe klientów z branży odzieżowej, kosmetycznej, suplementacyjnej oraz stworzyłem systemy pozyskiwania klienta dla branży prawniczej, cateringów, fotograficznej i innych. Prowadzę szkolenia i dzielę się swoją wiedzą w artykułach branżowych.

Poza doświadczeniem w marketingu internetowym, posiadam umiejętności z zakresu doradztwa biznesowego zdobyte podczas pracy w PwC oraz HSBC.