fbpx ...

Jedwab i luksus idą ramię w ramię

LOVLI SILK to marka tworząca ubrania w 100% z jedwabiu. Zamiast gonić za współczesnymi trendami stawia na naturalne piękno i kroje, które pozwalają kobietom stworzyć swoje stylizacje. Ich ubrania to połączenie wysokiej jakości tkaniny pełne elegancji, kobiecości i minimalizmu.

Właściciele tworzą kolekcje bazując na swojej wiedzy i piętnastoletnim doświadczeniu w branży modowej. Inspiracje czerpią z podróży po światowych stolicach mody jak Mediolan, Paryż, Los Angeles czy Nowy Jork.

Rozwój marki rozpoczęliśmy od wyznaczenia czterech głównych priorytetów współpracy.

Współpracę nawiązaliśmy na wiosnę 2021 r. Wstępne rozmowy z klientem wykazały, że prowadzone do tej pory działania marketingowe, mimo przyzwoitych wyników, nie przynosiły oczekiwanego tempa rozwoju sprzedaży. Duża konkurencja w branży odzieżowej oraz wysoka cena produktu premium utrudniały dotarcie do nowych klientów. Przychody firmy wahały się w granicach 100-150 tys. zł miesięcznie i pochodziły głównie z pracy z influencerami.

Po rozmowach oraz audycie strony sklepu i dotychczasowych działań wyznaczyliśmy cztery priorytety dla naszej współpracy:

1. Poprawa funkcjonalności strony internetowej,
2. Zagospodarowanie istniejącego ruchu na stronie,
3. Rozszerzenie pozyskiwania klientów o Facebook i Instagram,
4. Skalowanie budżetu reklamowego oraz przychodów firmy.

Przykładowe kreacje reklamowe Lovli Silk

Po 4 miesiącach współpracy, miesięczny przychód wzrósł do 450 tys. zł.
Po pół roku, firma zarobiła niecały milion w jeden miesiąc!

Kreacje graficzne, które trafiły do grupy docelowej zaczęły generować wysoką sprzedaż. Już po 3-4 miesiącach wspólnych działań osiągnęliśmy przychód rzędu 400-450 tys. zł i mogliśmy całkowicie skupić się na skalowaniu biznesu. Rozszerzyliśmy współpracę z influencerami, które od początku miały swój duży udział w rozwoju firmy.

Po pół roku działań, dzięki reklamie Facebook i Instagram oraz rozszerzeniu współpracy na nowych influencerów, firma zarobiła prawie MILION złotych obrotu. To bardzo imponujący wzrost, szczególnie biorąc pod uwagę tak krótki okres czasu.

Wyniki po 8 miesiącach współpracy. Konto Google Analytics w USD.

Marzec 2021 r.
Wydane: 8 257,88 zł
Zarobione: 54 686,15 zł
ROAS (zwrot z wydatków na reklamy): 6,62

Styczeń 2022 r.
Wydane: 48 800,71 zł
Zarobione: 231 032,57 zł
ROAS: 4,73

Wydatki reklamowe na początku współpracy wynosiły 8000 zł, a po niecałym roku sięgały blisko 50 000 zł. Zwiększyliśmy je aż 6-krotnie zachowując wysoką rentowność.

Lovli Silk podbiła serca wielu kobiet w Polsce, a właściciele mogli rozwijać firmę korzystając z większych budżetów.

Szybki wzrost sprzedaży pozwolił właścicielom skupić się na tworzeniu nowych kolekcji, lepszych sesjach zdjęciowych oraz poprawie operacyjnej. Nie musieli martwić się o ilość zamówień. Miało to wpływ nie tylko na ich życie, ale również rodziny, pracowników i klientek, którym dostarczamy unikatowy produkt. Wiele kobiet zafascynowało się LOVLI SILK i ubraniami z jedwabiu.

Przykładowe kreacje reklamowe, które generowały wysoką sprzedaż.

Oczywiście na tym nie kończymy! Nasza współpraca była ogromnym sukcesem i trwa po dzień dzisiejszy. Nadal pracujemy nad dalszym rozwojem marki.

Posiadasz sklep internetowy, który osiąga przychody na poziomie co najmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych i szukasz możliwości rozwoju? Napisz do nas i dowiedz się jak mogłaby wyglądać wspólna praca nad sukcesem Twojej marki.